Wyjątkowy Rzeszów

Rzeszów to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce, które zaoferować może różnego rodzaju atrakcje  dla osób w każdym wieku. Jednym z najpopularniejszych miejsc, które każdego weekendu przyciąga setki Rzeszowian jest profesjonalny tor gokartowy. 

Atrakcja dla wszystkich 

Położony w sercu Rzeszowa tor  gokartowy to jedno z najpopularniejszych miejsc w mieście zarówno wśród najmłodszych mieszkańców, jak i dla osób starszych. Tor gokartowy w Rzeszowie zaoferować może swoim gościom trasę o długości 600 m. Na trasie odnaleźć możemy ekscytujące proste, bardziej wymagające zakręty oraz inne atrakcje, które sprawdzą, że tor stanie się niezwykłym doświadczeniem dla osób w każdym wieku. 

Jedną z najważniejszych zalet toru gokartowego w Rzeszowie jest fakt jego zadaszenia. Aktualnie obszar o powierzchni ponad 2000 m2 znajduje się w hali. Dzięki takiemu prostemu rozwiązaniu z infrastruktury możemy korzystać nieprzerwanie przez cały rok nie zważając na warunki atmosferyczne. Oczywiście to nie jedyne atrakcje jakie zaoferować mogą gokarty Rzeszów to jedno z najlepszych miejsc do tego rodzaju aktywności. 

Różne rodzaje gokartów 

Na terenie toru gokartowego skorzystać można z różnego rodzaju urządzeń. Na miejscu znajduje się aż kilkanaście maszyn innego typu. Zdecydować się możemy zarówno na gokart jednoosobowy, dwuosobowy, jak i na specjalne maszyny przeznaczone dla dzieci oraz rodziców. W takim przypadku bezproblemowo z pojazdu skorzystać może dziecko wraz z rodzicem. Na miejscu skorzystać można zarówno z gokartów przeznaczonych dla dzieci, jak i dla osób dorosłych.