Toyota Land Cruiser

Toyota_LAND_CRUISER

Amatorzy mocnych wrażeń i kierowcy chcący sprawdzić swoje umiejętności w trudnych warunkach, chętnie wybierają auta terenowe. W weekend można udać się nimi na bezdroża, a w ciągu tygodnia jeździć po mieście.

Toyota Land Cruiser

To wyjątkowe auto w swoim segmencie. Nieustannie produkowane jest od sześćdziesięciu lat. W tym czasie zmieniała się linia nadwozia, udoskonalano rozwiązania techniczne.

Najnowsza wersja Land Cruisera produkowana jest w wersji 3 i 5-cio drzwiowej. Tylne siedzenia mogą być chowane w podłodze bagażnika, co dodatkowo zwiększa przestrzeń bagażową.
W ostatniej wersji usztywniono ramę, zastosowano wiele wygłuszeń, które mają jeszcze bardziej podnieść komfort jazdy.

Jak na auto terenowe przystało, Land Cruiser ma przede wszystkim dobrze radzić sobie w terenie. Kierowca może liczyć na wspomaganie ze strony samochodu. System Cravi Control pozwala na utrzymywanie stałej niewielkiej prędkości, kierowca ma do wyboru 5 opcji. System Multi Tarrain pozwala na dopasowania pracy pedału gazu i hamulca do 4 rodzajów podłoża. Nowy Land Cruiser może pokonywać przeszkody wodne do głębokości 70 cm.

Land Cruiser dobrze radzi sobie zarówno w terenie piaszczystym, jak i grząskim, bez problemu pokonuje wzniesienia bez asfaltowej nawierzchni.

Mimo przeznaczenia do jazdy terenowej Cruiser elegancko prezentuje się także w mieście i pomimo swoich dużych gabarytów nie jest trudny do zaparkowania.