Serwis Toyoty – zakres usług

serwis Toyoty

Marka Toyota Kraków to znany na całym świecie producent samochodów. Nic w tym dziwnego – wypuszczenie na rynek ponad 100 milionów aut musi odbić się na popularności tak dużej firmy. Musimy jednak pamiętać, że nawet pojazdy tej marki nie są bezawaryjne i wymagają od czasu do czasu serwisowania. Czego więc możemy oczekiwać od dobrego serwisu Toyoty?

Serwis Toyoty – lista usług z których możemy skorzystać

1. Przeglądy okresowe. Dzięki nim, możliwe jest wykrycie usterek zanim staną się one uciążliwe dla kierowcy i jego samochodu. Pamiętajmy, że serwis Toyoty wykonuje przeglądy okresowe wyłącznie według zaleceń marki Toyota i Lexus.

2. Diagnostyka komputerowa. Komputer pokładowy to praktycznie standard w każdym samochodzie. Szczególnie, jeśli mamy do czynienia z tak innowacyjną firmą jaką jest Toyota. Stąd też każdy serwis podejmujący współpracę z Toyotą, musi mieć na stanie odpowiednie stanowisko diagnostyczne dopracowane według standardów tej marki.

3. Usuwanie wszelakich awarii. Warto dodać, że w tym wypadku awarie usuwane muszą być usuwane wyłącznie za pomocą narzędzi i części zamiennych dopuszczonych przez Toyotę.

4. Obsługa klimatyzacji – dobry serwis samochodowy powinien wykonać na rzecz swoich Klientów szereg czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem klimatyzacji samochodu.

5. Wymiana opon – serwis współpracujący z firmą Toyota Kraków musi wykorzystywać w tym celu narzędzia i opony dostosowane do samochodów tej marki. Więcej informacji pod adresem: http://www.toyota.anwa.eu/o-stacji-dilerskiej.tmex