zimowa opona

Ogumienie Kormoran Snow – najważniejsze informacje

0 Comments

Kormoran snow, są oponami zimowymi marki polskiej, która należy obecnie do koncernu francuskiego Michelin. Produkty tego przedsiębiorstwa, są znane oraz doceniane w kraju od przeszło kilkudziesięciu lat, z uwagi na połączenie przystępnej ceny, jak i dobrej jakości. 

Co wyróżnia model Kormoran Snow? 

Jest to produkt, który pojawił się w ofercie firmy Kormoran w roku 2018. Zaliczany, jest on do zimowego ogumienia tej marki obejmującego parę modeli o różnorodnym poziomie zaawansowania. W sposób bezpośredni zastępuje on model Kormoran Snowpro B2 (znajdziesz tutaj). Dostępny jest w sprzedaży w dużym wyborze co najmniej kilkudziesięciu rozmiarów dla felg mających średnicę w przedziale 15-18 cali. 

Kormoran Snow – test 

Jak dotąd, opony te nie miały okazji brania udziału w testach przeprowadzanych przez magazyn albo organizację motoryzacyjną. Jednakże wskazówką dla kierowców, która informuje, iż sprawdzą się one idealnie w warunkach zimowych, będą zamieszczone na oponach oznaczenia 3PMSF, jak i M+S. Drugie z nich, to skrót od wyrazów angielskiej snow oraz mud, które oznaczają śnieg i błoto. To znak nadawany po przejściu wewnętrznych testów producenta. Informuje on o tym, iż wybrane ogumienie sprawdza się znaczenie lepiej na ośnieżonej nawierzchni, aniżeli zwykłe modele. 

Jednakże ważniejsze będzie oznakowanie 3PMSF. To zaś skrót od angielskich słów Tree Peak Mountain Snow Flake, czyli po prostu opis zamieszczonego na zimowych oponach symbolu, który przedstawia płatek śniegu na tle góry mającej trzy szczyty. 

Related Posts