Niezawodne opony Dębica Frigo HP2

Opony Dębica to od lat sprawdzony polski produkt eksportowy. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem wśród kierowców ceniących sobie komfortową jazdę cieszą się opony Dębica Frigo HP 2, które to zastąpiły cieszące się do niedawna dobrą opinią zimówki Frigo HP z segmentu High Performance. Dębica Frigo HP2 opinie są bardzo pozytywne, warto zatem w nie zainwestować.

Niezawodne opony dębica Frigo HP2

Podobnie jak wszystkie wcześniejsze modele naszego rodzimego producenta, opony te zaliczają się do klasy ogumienia budżetowego. Jak twierdzi wielu klientów, którzy to zdecydowali się na zakup tych opon, wyraźnej poprawie uległy w nich wszystkie parametry. Dotyczy to również konstrukcji, która to jeszcze lepiej odpowiada warunkom panującym zimą na polskich drogach.

Co nowego w Dębicy Frigo HP2?

dębica frigo hp2

Podobnie jak ich poprzedni model, opony te zostały stworzone przede wszystkim z myślą o kierowcach lubiących dynamiczną jazdę. I co najważniejsze opony Frigo HP2 są oferowane w bardzo atrakcyjnej cenie, a okres ich eksploatacji jest przewidywany na kilka sezonów. W tym celu zoptymalizowano wzór bieżnika, w którym to poszczególne rowki zamiast klasycznego „V”, układają się w „W”.

Ich klasa C wskazuje na to, że znacznej poprawie uległ również rozkład nacisków na całej powierzchni styku, dzięki czemu opony te ścierają się równomiernie, bez uszczerbku na przyczepności oraz komforcie jazdy.

Wytrzymałe i ekologiczne opony Dębica Frigo HP 2

Większa wytrzymałość tych opon została osiągnięta dzięki zastosowaniu przez producenta grubszej warstwy gumowej klocków bieżnika. Ich dłuższa żywotność oraz niski opór toczenia stanowi również znacznie większą przyjazność dla środowiska naturalnego.

Z kolei lepsza stabilność prowadzenia samochodu jest zasługą przede wszystkim systemu wzajemnego blokowania lameli bieżnika 3D. Wspomaga go w tym technologia zaokrąglonych krawędzi barków, które to dużo szybko i sprawnie odprowadzają wodę w deszczowe dni.

Obecnie opony Dębica Frigo HP2 dostępne są na rynku motoryzacyjnym w 19 rozmiarach. Warto w nie zainwestować chcąc cieszyć się komfortową jazdą samochodem, nawet wówczas gdy na dworze pada śnieg czy deszcz.