Konfigurator myjni to bardzo proste narzędzie, przeznaczone przede wszystkim dla tych osób, które w niedalekiej przyszłości zamierzają stworzyć myjnię bezdotykową. Konfigurator jest niezwykle łatwy w obsłudze i nie powinien sprawić nikomu większych problemów. Jak to jednak wygląda w praktyce? Warto się o tym przekonać.
Konfigurator myjni – co trzeba o nim wiedzieć? Podstawowe informacje
Konfigurator myjni działa na prostych zasadach. Całość opiera się na wybraniu odpowiednich parametrów i ustawień, na podstawie których można potem zabrać się za stworzenie kompleksowej myjni bezdotykowej. Najistotniejsze parametry to:
- rodzaj attyki – classic, light, pro, silver design, new,
- rodzaj myjni – modułowa lub kontenerowa,
- ilość stanowisk – od jednego do sześciu,
- doposażenie myjni – np. odkurzacz i rozmieniarka pieniędzy.
Jak widać warto zastanowić się nad swoimi potrzebami i oczekiwaniami, a dopiero potem zabrać się za skonfigurowanie myjni własnych marzeń. Należy to również przedyskutować z doświadczonymi fachowcami, którzy wiedzą na ten temat praktycznie wszystko.
Na co jeszcze zwrócić uwagę w profesjonalnym konfiguratorze myjni?
Pozostało zastanowić się nad jednym ważnym pytaniem, a mianowicie, na co jeszcze zwrócić uwagę w konfiguratorze myjni? Na pewno na doposażenie w linię produktową silver design, podgląd (dzień/noc), mycie podwozia (tak lub nie) oraz ramię przesuwane do aut wielkogabarytowych (tak lub nie). Nie obejdzie się bez rzeczowych analiz i sprawdzenia swoich aktualnych możliwości finansowych. Chodzi też o wybranie optymalnej metody finansowania inwestycji oraz ewentualne skorzystanie z oferty leasingowej.