opona

Co warto wiedzieć o oponach zimowych Dębica przed zakupem?

0 Comments

Mimo iż zima jest przez wielu uważana za jedną z najpiękniejszych pór roku, to stanowi ona również spore utrapienie dla kierowców. Kiedy spadnie pierwszy śnieg, a temperatura gwałtownie się obniży, należy pamiętać o tym, aby zadbać o własne bezpieczeństwo. Podstawą jest tutaj wymiana opon z letnich na zimowe. Opony zimowe Dębica ze względu na korzystny stosunek jakości do ceny są często wybierane przez kierowców. Co warto wiedzieć o produktach tej marki?

Opony zimowe Dębica – etykiety produktów

Modeli opon zimowych tej marki jest na rynku naprawdę dużo. Występują one w całym spektrum rozmiarów, więc każdy kierowca będzie w stanie znaleźć opony zimowe Dębica idealnie pasujące do swojego samochodu. Wiodącą serią produktów jest linia Frigo dla samochodów osobowych. Parametry opon zimowych Dębica różnią się w zależności od modelu, jednak większość z otrzymało podobne oceny w trzech głównych kategoriach: efektywności paliwowej, przyczepności do mokrej nawierzchni i poziomu generowanego hałasu. Szczególną uwagę powinny zwrócić drugi i trzeci parametr. Przyczepność do mokrej nawierzchni dla większości produktów tej marki wynosi B, co stanowi dobry wynik. Poziom generowanego hałasu przez opony również nie jest zbyt wysoki i wynosi dla większości z nich około 70 dB.

Ile kosztują opony tej marki?

opona

Ceny opon zimowych Dębica są uzależnione od konkretnego modelu i jego rozmiaru oraz miejsca, w którym są one kupowane. Wygodnym rozwiązaniem jest skorzystanie z internetowych porównywarek cenowych, które szybko zestawią ceny tej samej opony z różnych sklepów. Im wyższa klasa danego produktu, tym więcej przyjdzie za niego zapłacić. Opony zimowe Dębica są klasą ekonomiczną i dla większości modeli ceny zawierają się w granicach od 200 do 400 zł.

Related Posts