Autodrom Krzywa – brawura na torze

Autodrom Krzywa to bardzo nowoczesny kompleks na rynku motoryzacyjnym. Obiekt ten został zbudowany na terenie dawnego lotniska i dysponuje w pełni asfaltową nawierzchnią. Jest on zlokalizowany nieopodal Wrocławia przy autostradzie A4 blisko miejscowości Bolesławiec.

Lokalizacja toru wyścigowego Krzywa

Kompleks sportowy Krzywa to obszar, który liczy 10 hektarów powierzchni. Doskonała lokalizacja z rozbudowaną siecią dróg dojazdowych pozwala na sprawny oraz szybki dojazd niemal z każdego zakątka Polski.
Wybierając jazdę Lamborghini bądź Ferrari na torze wyścigowym Krzywa można zakosztować przyjemnych dreszczyków emocji. Zatem warto zarezerwować voucher już dziś, by móc poczuć prawdziwą moc i szybkość na torze wyścigowym Krzywa. Autodrom czeka na każdego kierowcę, który chce spełnić najskrytsze marzenia

Tor Krzywa – moc wrażeń i atrakcji

Przed przyjazdem na ten nowoczesny kompleks sportowy warto dokładnie poznać trasę bowiem tory wyścigowe mogą się znacząco różnić. Tor ten potrafi bowiem zaskoczyć każdego kierowcę, który uwielbia ekscytującą jazdę oraz moc wrażeń. W razie potrzeby można tutaj liczyć na fachową pomoc instruktora. Chcąc sprawić niespodziankę bliskiej osobie warto zamówić dla niej voucher uprawniający do jazdy po wymarzonym torze.

Tor krzywa – wykup przejazd na Autonator.pl